browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Nasza oferta

Oferujemy noclegi dla gości pragnących wypocząć z dala od miejskiego hałasu .

Oddajemy do dyspozycji gości 2 pokoje  2-osobowe oraz 2 pokoje 2-osobowe + dziecko (3 pokoje posiadają balkon) w każdym pokoju znajduje się telewizor oraz terlefon. Do dyspozycji jest jedna łazienka na dwa pokoje oraz ogólnodostępna w pełni wypozażona kuchnia, trarycyjny barek, salon z kominkie i miejscem zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mamy również pralkę i suszarkę. Na zewnątrz znajduje się również miejsce do grilowania.

Ilość posiłków uzgadniana przy zamówieniu. Istnieje możliwość przygotowywania posiłków wegetariańskich.

Istnieje możliwość organizacji kuligów i sylwestrów.

Co roku w czwartym tygodniu lipca organizowana jest tradycyjna góralska witowiańska watra, podczas której można zapoznać się z kulkurą regionalną oraz na zakończenie zabawa do białego rana.

Jesteśmy pewni, że zarówno zimą, jak i latem znajdą Państwo wiele interesujących miejsc oraz atrakcji, a wypoczynek w ciszy i spokoju będzie naprawdę udany.

Dzięki dobremu połączeniu do zakopanego nie ma potrzeby używania własnego samochodu. Łatwo można zwiedzać centrum Zakopanego, szczególnie zimą gdy odbywają się tu coroczne zawody skoków narciarskich.